Vegan Baklava

heading_title

VEGAN BAKLAVA


1951 yılından bu yana baklava üretimine devam eden Seydioğlu Baklava, baklava çeşitlerinin arasına vegan baklavayı da ekleyerek ürün portföyünü genişletme kararı aldı. 69 yıldır fıstıklı, cevizli ve fındıklı baklava çeşitleriyle Türkiye’nin her şehrine ve yurt dışında 3 kıtaya baklava gönderen Seydioğlu Baklava, vegan baklava çeşitleriyle hayvansal gıda tüketmediği için baklava lezzetinden mahrum kalan tüketicilere enfes bir seçenek sunuyor.

Özel bir formülle üretilen ve içinde hiçbir hayvansal gıda bulunmayan vegan baklava, lezzet olarak normal baklavadan farksız. 2000 metrekarelik Seydioğlu Gıda fabrikasında özel bir alanda üretilen vegan baklava, üretim esnasında hiçbir hayvansal gıda ile de temas etmiyor.

Seydioğlu Baklava’nın maharetli baklava ustaları tarafından özel bir formülle üretilen vegan baklavada yumurta kullanılmıyor. Hamurunda sadece un, su, tuz ve nişasta bulunan vegan baklavada yağ olarak ise tamamen bitkisel yağlar kullanılıyor.

Seydioğlu Baklava’nın vegan baklavalarını ve diğer baklava çeşitlerini ister kilo ile isterseniz de tepsi ile www.seydioglubaklava.com adresinden güvenle satın alabilirsiniz.