Bayramda Evinizin Baklavası Seydioğlu'ndan

heading_title

70. yılını kutlayan Seydioğlu Baklava, Ramazan Bayramı’nda “Evinizin Bayram Baklavası Bizden” kampanyası ile cevizli ev baklavasının tepsisini 75 TL’den satışa sundu. 


Pandemi salgını dolayısıyla pek çok ailenin zor günler yaşadığını ifade eden Seydioğlu Baklava Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin SEL, Ramazan Bayramı’nda her evde baklava olmasının kadim bir gelenek olduğunu ifade ederek “Mübarek Ramazan Bayramı’na salgın yüzünden zor günler geçirerek giriyoruz. Ülke olarak biz her zorluğun altından tarih boyunca kalktık. İnşallah bu zor zamanları da atlatacağız. Bizlerin vazifesi zor zamanda işleri kolaylaştırmaktır. Salgın dönemi ve Ramazan boyunca hiçbir ürünümüze zam yapmadık. Aksine, Ramazan’da çok tercih edilen ürünlerimizi herkes alabilsin diye fiyatlarımızı indirdik. Şimdi de Ramazan Bayramı’nda her eve baklava girsin diye bir tepsi cevizli ev baklavamızı 75 liradan satışa sunuyoruz” dedi. 


Seydioğlu Baklava’nın 70 yıllık mazisi boyunca dedelerinden ve babalarından miras kalan “Kendi ailenize ve çocuklarınıza yedirebileceğiniz gibi dürüst üretim yapın” düsturuyla hareket ettiğinin altını çizen Seydioğlu Baklava Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin SEL açıklamasını şöyle sürdürdü: “Türkiye’nin en eski ve köklü baklava markalarından biriyiz. Büyümeye devam ediyoruz. Bu yıl AR-GE yatırımlarımıza ağırlık verdik. Geçtiğimiz ay vegan baklava çeşitlerimizi piyasaya çıkardık. Şimdi de şekersiz baklava çeşitlerimizi hazırlıyoruz. Yakında yeni şubelerimiz açılacak. Yüzlerce çalışanımıza ek olarak yeni istihdamlar sağlayacağız. Başarımızın en önemli sebebi baklavalarımızda ve diğer tatlılarımızda kullandığımız malzemelerin kalitesidir. Dürüstlük hiçbir zaman kaybettirmez.” 


Türkiye dışında dünyanın pek çok bölgesine de baklava ihraç eden Seydioğlu Baklava’nın, İstanbul Pendik’te bulunan 2000 metrekarelik fabrikasında günlük ürettiği baklavaları hem şubelerinden hem de  www.seydioglubaklava.com adresindeki web sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.